Velké koncerty roku 2016

I kdysi už je zhruba polovina letošního roku za námi, rozhodně to neznamená, že by nám utekla většina koncertů. Pokud vás zajímá, jaké největší vás čekají, podívejte se na můj přehled. Jeden však už musím zařadit na seznam těch uspořádaných. Byl to koncert rockové legendy AC/DC. I když zpěváka musel nahradit Axl Rose, musím za sebe říci, že v tomto směru rozhodně bylo o co stát. A pokud litujete, že jste nebyli, nezoufejte. Podobnou kapelkou, kterou u nás vystoupí, jsou Iron Maiden. Na ty se můžete těšit začátkem měsíce července, a to v Praze, v Eden aréně.

nejkoncerty 2016

Máte raději populárnější hudbu?

Pokud ano, rozhodně si nenechte ujít třeba koncert, který uspořádala Rihanna a který se uskuteční koncem července. Pro všechny fanoušky této zpěvačky je to doslova povinnost. Stejně tak nesmíme zapomínat ani na kapelu Nickelback, která je také jednou z těch, která u nás vystoupí. Půjde o zářijový koncert, který se uskuteční v polovině daného měsíce. Pokud si počkáte až do října, představí se vám Selenas Gomez. I tato zpěvačka láká mnoho lidí. Především pro mladší fanynky musím zmínit, že v polovině listopadu je připravený koncert zpěváka Justina Beabera.

Patříte mezi fajnšmekry?

Pokud pop není vaší hudební kategorií, ale hledáte naopak spíše něco skutečně zajímavého, potom mohu říci, že jsme na tom stejně. V tomto případě doporučuji, abyste si nenechali ujít koncerty, jako je Rod Stewart, The Cure, Slade, nebo i Red Hot Chili Peppers. Ti se představí v Praze v září letošního roku. Hitem bude ale i kapela Black Sabbath, stejně jako třeba Muse. I to jsou mé tipy.

Máte raději českou scénu?

Pokud ano, tak i v tomto případě zklamáni nebudete. Svůj koncert v Praze odehraje třeba kapela Lucie, stejně jako se můžete těšit na Lucii Bílou, Petra Hapku, nebo na Daniela Landu. A zabrousím-li také do oblasti slovenských interpretů, můžete si být jisti, že řada z nich se k nám také chystá. Zajímá-li vás, kdo to je, potom prozradím dvě hlavní jména. Těmi jsou jak Miro Žbirka, tak i Palo Habera. V obou případech jde o veterány československé hudební scény.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *